Witaj na Bobofashion

Weekendowy spacer – Warszawskie ZOO

By Ewelina Krajewska

Posted in , , , | Tags : , , , , , , , , , , ,

 

Mając do wyboru spędzenie wolnego czasu rodzinnie, na spacerze spośród kilku miejsc wybraliśmy Warszawskie Zoo. Przyznam Wam, że w tak piękne dni „pokus” zabrania dziecka i spędzenia wolnych chwil, przynajmniej w Warszawie, jest naprawdę wiele jak chociażby: Stare Miasto, Wilanów, lotnisko, parki, kina, place zabaw, rejs po Wiśle, wyprawę rowerową. Oczywiście „rzucenie” jedynie propozycji pójścia do Zoo skutkowało jej natychmiastową realizacją. No i oto jesteśmy. Na miejscu problemem było jedynie znalezienie wolnego miejsca postojowego. W taki dzień miasto zarabia podwójnie, na biletach i na karach za złe parkowanie (wszyscy chcą parkować przy samym wejściu pomimo zakazu).

Wczorajszy spacer po Warszawskim Zoo był świetnym posunięciem – Ala wyszalała się na swoim nowym rowerku edukując jednocześnie i poszerzając wiedzę o zwierzątkach tych dużych i tych małych, których Ala jest fanką. Były; pingwinki, słonie, żyrafy, osiołki, kangury, małpki, żurawie, hipopotamy, wielbłądy, pająki etc. zawiedzeni jesteśmy lwami i niedźwiedziami polarnymi, które skryły się gdzieś w cieniu i pomimo nawoływań Ali pozostawały w swoich ukryciach do końca.

Zwierzęta w Zoo to oczywiście główne atrakcje, ale na uwagę zasługują również pozostałe atrakcje jak chociażby naprawdę „wypasiony” plac zabaw dla dzieci. Hitem jest kolejka przewożąca wszystkich zainteresowanych wzdłuż całego zoo. Alicja oczywiście jako fanka kolejki nie darowała by sobie i rodzicom, gdyby nie mogła się nią przejechać. Nasz pobyt w Zoo z racji mnogośći okazów do obejrzenia znacznie się wydłużył. Poza tym , skoro do wieczora pozostało jeszcze kilka godzin dlatego pozostałą część dnia spędziliśmy na placu zabaw. To był jeden z najdłuższych takich dzni Ali na świeżym powietrzu, spędzony tak intensywnie.

 

 

DSC_0655

DSC_0620

DSC_0646

DSC_0601

DSC_0600

DSC_0632

DSC_0617

DSC_0608

DSC_0605

DSC_0603

DSC_0609

DSC_0645

DSC_0664

Related Posts

  • Jak zwykle wyglądacie świetnie, zoo lubimy też, u nas w Irlandii w jednym, to kangury biegają wolno 🙂

  • rosnezklasa blog

    aaaaaa wasze zdjęcie razem <3 omg !
    Ala cudna stylóweczka, bardzo mi się podobają okulary 🙂

  • Bobofashion

    Dziękujemy 😉

btt