Witaj na Bobofashion

Alicja w Lookbook marki 4F-Junior

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : , , , , , , , , , ,

4F – marka znana i doceniana na całym świecie , trafnie przewiduje analizę jak odnaleźć swój styl i stworzyć odpowiednią dla nas sportową garderobę . Idąc za największymi w świecie sportu marka 4F również wyszła naprzeciw najmłodszym, tworząc dla nich rewelacyjne  kolekcje.  Tak więc fanami tej marki mogą być już dzieci od 3 -15 lat ,którzy uwielbiają niebanalny kolorowy look .
Nowa kolekcja 4 F Junior … to wygodne produkty na co dzień , funkcjonalne  kolory, które uwielbiają nie tylko dzieci.
Tym razem w sesji w nowym LookBook marki 4F brała udział Alicja,to dla nas ogromny zaszczyt móc wpółpracować z marką 4F .

Ala pomimo iż miała sporo „pracy” podczas sesji, czuła się jak „ryba w wodzie” największa frajda to co chwila  zmiana garderoby to było dla Ali rewelacyjną „radochą” ,a czas jaki spędziliśmy był wprost fenomenalny .
                     Co nowego pojawi się w nowym lookbook 4F na Jesień/Zima 2018?
Pojawiają się tam soczyste oraz pastelowe kolory, które uwieżcie mi wyglądają obłędnie. Zestawienia czerni i bieli, szarości oraz granatu, żywego kobaltu, różu, koralu, żółtego oraz neonowej zieleni i pomarańczy są z pewnością kolorami, które dzieci uwielbiają najbardziej. Wygodne oraz funkcjonalne kolekcje prezentowane przez markę  4F, które mogą być noszone „na co dzień”, jednak przeznaczone są przede wszystkim do uprawiania sportu i zajęć temu toważyszącym.

Dynamika, którą pokazuje nowa kolekcja 4F Junior Jesiń/Zima2018 swoim designem na pewno będzie wyróżniać dzieci i młodzież. Tym razem pokażemy wam jedynie fragment kolekcji dedykowanej sportom zimowym. Oczywiście wkrótce będę ukazywać kolejne odsłony tej kolekcji.

My już jesteśmy gotowi do bałego szaleństwa. Pozostajemy w Warszawie jedynie do soboty, nastęny tydzień na stoku – będziemy szusować – tym razem „pobijamy „Wisłę .
Do zobaczenia na stoku.

 

 

FOTO: TAMARA PIEŃKO 

 

 

 

Related Posts

  • salus salus

    Rewelacja

    • bobofashion

      Dziękuję 🙂

btt