Witaj na Bobofashion

Fundacja Tv Puls „Pod Dębem ” – reklama …

By Ewelina Krajewska

Posted in , , , | Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

 

W ubiegły weekend miałam przyjemność współpracować z ekipą Fundacji TV Puls „Pod Dębem” przy publikacji spotu 8ireklamowego ” przygotowywanego z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przyjemność moja była tym większa, że mogłam malować dzieci i aktorów, którzy występowali w tej reklamie. W tym czasie kolejną cudowną przygodę doświadczyła moja mała Alicja. Podczas, gdy mama pracowała na zapleczu ekipy malując odtwórców spotu, Ala uczestniczyła w zupełnie nowej dla siebie roli. Tym razem wystąpiła na planie kręcenia reklamy z innymi dzieci. To Jej pierwsza w życiu reklama i jak na pierwszy raz jestem zachwycona i bardzo dumna z mojej ukochanej muzy. Zresztą oceńcie sami.

 

Fundacja „Pod Dębem” zbiera środki na wsparcie seniorów oraz aktywnie wspiera Domy Pomocy Społecznej. Hasłem przyświęcającym działaniom Fundacji TV Puls jest slogan: „Pod Dębem znajdziesz pomoc, zrozumienie i godność. Fundacja „Pod Dębem” gdzie produkcją reklamy zajmowała się firma Lux Anima ,niesie pomoc osobom starszym oraz ich rodzinom w opiece nad nimi, udzielając pomocy placówkom opiekuńczym, medycznym, domom opieki społecznej, domom seniora oraz w szczególnych przypadkach osobom indywidualnym. Celem programu jest poprawa warunków życia osób starszych, przebywających w placówkach opiekuńczych poprzez zakup nowoczesnych urządzeń medycznych.

 

Cieszmy się życiem i młodością, ale pamiętajmy o naszych seniorach. Nie pozwólmy żeby czuli się opuszczeni, samotni, zaniedbani. Oni zasługują na godną starość.

Wszystkie osoby pełne zapału i bezinteresownej chęci niesienia pomocy innym zapraszamy do wspólnej pomocy 🙂 Pokażmy, że nie jest nam obojętna pomoc, gdyż każdy człowiek, mały i ten duży zasługuje na to by czuć się i żyć jak najdłużej. Wystarczy wysłać SMS na nr 71260 o treści WSPIERAM (koszt 1 zł + VAT).

 

 

31

30

24

15

12

_MG_0081_1

fot. Julianna

_MG_0042_1

fot.Julianna

_MG_0001

fot.Julianna

25

 

 

Make up – Ewelina Krajewska

Stylizacja – Ewelina Krajewska

Produkcja – Lux Anima

Fundacja Tv Puls „Pod Dębem „

 

Related Posts

btt