Witaj na Bobofashion

Inspirations Gift for Children

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : , , , , , , , , , , , , , , ,

 

Świąteczne szaleństwo z roku na rok zaczyna się coraz wcześniej. Już od kilku dni centra handlowe wypełniają się dekoracjami świątecznymi, w reklamach zaś coraz odważniej przebijają się świąteczne motywy.

Dlatego, jak co roku, już w listopadzie szukam prezentów świątecznych. Oczywiście teraz promocji jak na lekarstwo, ale przynajmniej jest w czym wybierać. Już w grudniu wszystkich dopada szał zakupów.  Zapełnione sklepowe parkingi, koszyki pełne smakołyków  i prezentów świątecznych oraz gigantyczne kolejki do kas, nie mające końca. To wszystko nie dla mnie.

Ja, staram się uporządkować znacznie wcześniej i dokładnie przemyśleć wybór prezentów. Tak, żeby stały się one niezapomniane i przydatne dla naszych pociech. Ale nie tylko z powodu gigantycznych kolejek kupuję świąteczne prezenty już w listopadzie . Z doświadczenia wiem, że ceny w okresie grudniowym są znacznie wyższe niż   teraz, a niekiedy nawet potrafią być „dwukrotnie” większe . Dlatego co roku mam ten sam dylemat, jaki prezent tym razem kupić Ali pod choinkę?

Co warto kupić, czy kupić kilka prezentów, czy może jeden konkretny? Te i inne pytania wszyscy zdajemy sobie pewnie co roku. Ala dla ułatwienia już  napisała list do św. Mikołaja, w którym   zamieściła swoją listę wymarzonych prezentów (pójdziemy z torbami ) 🙂 . Podobnie jak Ala , tak i wszystkie dzieci z wielkimi emocjami czekają na ten dzień, kiedy to zaświeci pierwsza gwiazdka i Św. Mikołaj „przybędzie” do nich z workiem prezentów.

Jednak spośród bogatej oferty zabawek dostępnych na rynku warto wybrać taką, o jakiej marzy nasze dziecko i którą chętnie będzie się bawić, której nie zabraknie elementów edukacyjnych. Mam jednak kilka perełek z którymi chciałabym się z Wami podzielić – może i Was czymś zainspiruję. 🙂

 

 

1

 

 

2

8

 

7

9

11

12

10

13

14

15

16

1111

 

 

9428876404797ce8756d9dec18bcc3cf

            NAJLEPIEJ UBRANE LALE W MIEŚCIE  OD LALOUSHKA  🙂

            A NA HASŁO „BOBOFASHION ” OTRZYMACIE AŻ –  20% RABATU NA CAŁY ASORTYMENT 🙂

 

 

3

 

 

4

 

 

a35a47907464e638ea14c387a9270693

 

 

WSZYSTKIE PRODUKTY DOSTĘPNE SĄ W SKLEPACH :

  • KSIĄŻKI                                 – EMPIK
  • ZABAWKI                              – DAWANDA
  • ZABAWKI EDUKACYJNE – TOYSRUS
  • LALKI DISNEY                    –  SMYK
  • LALECZKI                             – LALOUSHKA
  • ART.PAPIEROWE               – DAWANDA
  • ZABAWKI                              – IKEA
  • ZABAWKI                              – TIGER

 

 

Related Posts

btt