Witaj na Bobofashion

Interaktywna skarbonka McCash – KONKURS

By Ewelina Krajewska

Posted in , | Tags : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Oszczędzanie, czym jest chyba każdy nas wie. Jest to po prostu bezpieczne odkładanie środków bez ponoszenia ryzyka ich utraty. Oszczędzać można praktycznie wszystko pieniądze , wodę, metale szlachetne, surowce. Oczywiście oszczędzać można na wiele sposobów i może to robić praktycznie każdy. Chyba najprostszym sposobem jest oszczędzanie pieniędzy w domu, w „poczciwej” skarbonce. „Zwykła” skarbonka ma to do siebie, że jest po prostu zwykła i nigdy nie wiemy ile już w niej oszczędziliśmy. Rozbicie jej i wyjęcie zawartości najczęściej kończyło jej „żywot”. Dziś skarbonki podobnie jak wiele innych zabawek pełnią coraz więcej zadań i funkcji, są praktycznie pierwszym „instrumentem” z którym nasze dzieci stykają się w świecie finansów. Mamy tu przecież prawdziwe pieniądze i efekt oszczędzania, następstwem czego jest ich wydanie.
Oszczędzanie, inwestowanie, mądre wydawanie, dzielenie się edukowanie poprzez zabawę to tylko niektóre funkcje jakie posiada interaktywna Skarbonka McCash, której to za pośrednictwem firmy

Free Colors – zostałm AMBASADOKĄ .
Skarbonka McCash jest z pewnością urządzeniem rodzinnym, ale o tym za chwilę. Co ciekawe urządzenie to zostało zaprojektowane, tak by poprzez zabawę wprowadzić nasze dzieci w świat finansów. Możemy oszczędzać, planować jak wydać nasze oszczędności, uczymy się też jak dzielić się z innymi – pewną część (procent) swoich oszczędności możemy przeznaczyć np. na fundacje. Skarbonka McCash działa w oparciu o aplikacje online i jest wyposażona w port USB umożliwiający podłączyć ją pod dowolny komputer. Aplikacja zaprojektowana jest niczym edukacyjna gra w bajkowym klimacie, mająca swoje własne postacie (mieszkańcy miasteczka Cashvill: Mikołaj, Kasia, Klementyna, Michał), którzy pomogą dziecku zrozumieć instrumenty finansowe. Odpowiedzą również na wiele pytań jak to wszystko działa (sklep, bank) i jak ważna jest edukacja w tej dziedzinie już od najmłodszych lat. Pomoże to zrozumieć dlaczego płacimy za rachunki, za codzienne zakupy i skąd tak naprawdę biorą się pieniądze.
Jak już wspomniałam McCash jest urządzeniem rodzinnym, min. dzięki grom edukacyjnym w które świetnie gra się wraz z rodzicami, takie jak:

-recykling (odzyskujemy niektóre śmieci -uczy dzieci idei recyklingu),
-mongo dingo (gra geograficzno-poznawcza – łączymy przedmioty z poszczególnymi krajami),
-sprzedawanie lodów (planujemy budżet i sprzedaż celem wypracowania zysku),
-szybki depozyt (rozpoznawanie monet i ich wartości kwotowe),
-zachcianki i potrzeby (dziecko uczy się poznawać potrzeby od zwykłych zachcianek),
– i inne.
Poza tym do zabawy niezbędni są rodzice lub opiekunowie, z prostego powodu, otóż pieniądze są tu prawdziwe. Wpłaty do skarbonki są niczym innym jak kieszonkowym wpłacanym na konto. To rodzice ustalają wielkość tych wpłat. Możliwe jest również ich oprocentowanie – jest te pewna forma inwestowania. W tym wypadku bankierem jest rodzic, który w zamian za wykonane zadania domowego oraz za dłuższe przetrzymanie określonej sumy w skarbonce wypłaca dziecku odsetki od tego depozytu. Przy okazji dziecko dowiaduje się jak w prawdziwym świecie zarabiać z zyskiem na zgromadzonych oszczędnościach.
Skarbonka McCash wyposażona jest w czytnik monet w formie metalowej . Dzięki czemu zawsze będziemy wiedzieli oraz nasza pociecha ile realnie ma zgromadzonych oszczędności, dzięki czemu łatwiej możemy nimi zarządzać i planować odpowiedzialnie wydatki.
My testujemy Skarbonkę już od kilku dni i troszkę się już w tą zabawę „wciągnęliśmy” i z całym przekonaniem uważamy ją za godną polecenia. ! 🙂

4

FFFFF

2

FF3

 

IMG_20160610_111210

IMG_20160610_111124

D6

D5

D4

D3

D2

D1

 

 

 

I tu mam dla Was wspaniałą niespodziankę. 🙂

 

ALU PLAKAT
Takie oto SKARBONKI McCash oraz super TABLET 10.0 , będzie można wygrać w naszym dzisiejszym konkursie. Firma Free Colors ,która jest jedynym dystrybutorem Skarbonki McCash na rynek polski, ufundowała zestaw wartościowych nagród.
Nagroda 1SKARBONKA McCash + TABLET Blow Black 10.0
Nagroda 2SKARONKA McCASH
Nagroda 3SKARONKA McCASH

Zasady Konkursu:

 • polub funpage – FREE COLORS 
 •  polub funpage – BOBOFASHION
 •  udostępnij post konkursowy 
 •  w komentarzu wyrazić chęć uczestnictwa w konkursie 
 •  zaprosić znajomych do zabawy 
 •  bawimy się do 23.06.2016 włącznie
 •  losowanie nagród odbędzie się 24.06.2016
 •  w konkursie mogą bać udział jedynie osoby pełnoletnie, mające aktywne konto na FB
 •  zwycięzców powiadomimy na funpage BOBOFASHION  i FREE COLORS 

                                                                      ENJOY 🙂

 

 

Related Posts

 • salus salus

  Rewelacja

 • Michał Lewandowski

  Jestem pod wrażeniem firmy! Taki rewelacyjny i nietuzinkowy asortyment ! Biorę udział oczywiście dla swoich dzieci. Pozdrawiam

 • extra ! :)))

btt