Witaj na Bobofashion

Mama powraca do formy

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : , , , , , , ,

 

Mocne postanowienie, chęć zmian, rzetelna realizacja i cel, ale przede wszystkim udowodnienie samej sobie, że jest to możliwe. Taki właśnie będzie projekt…

„MAMA POWRACA DO FORMY”, który wraz z Agatą bloga Hafija.pl od wczoraj rozpoczęłyśmy. Wszystko to pod okiem profesjonalnego trenera personalnego   Sławka Fotka, pod którego okiem zamierzamy „spalić” zbędne kilogramy, nabyte po ciąży i który to zajmie się naszą dietą i odpowiednim doborem ćwiczeń.

Mamy nadzieję, że postanowienie nasze będzie inspiracją dla innych mam, które pragną powrócić do formy i figury sprzed okresu ciąży. Jako młode mamy doskonale wiemy, że większość kobiet po ciąży boryka się z takim problemem. Wiemy, że część pogodziła się już z tym faktem, część zaś dążyła do powrotu formy sprzed lat – lecz bezskutecznie. Zapewne wiele z Was próbowała swoich sił na siłowni, lub w domu ćwicząc pewne partie mięśni. Podobnie było ze mną, lecz brak systematyczności, odpowiedniej diety i silnej motywacji sprawiły, że efekty nie były zbyt zadowalające.

Oczywiście w dobie internetu ułożenie diety i dobór ćwiczeń jest banalny, ale nie jest to to samo co ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanego trenera. Wraz z Agata chcemy podejść do tego zagadnienia w sposób poważny i profesjonalny. Dlatego co dwa tygodnie będziemy regularnie pokazywać Wam ćwiczenia, jakie wykonujemy i pisać o tym co jemy.

Postaramy się by wszystkie ćwiczenia, które będziemy wykonywać, można było je spokojnie robić w domu. Miło by było abyście również z nami podjęły wyzwanie i wspólnie z nami trenowały pisząc o swoich postępach, a może i pewnych sposobach, które zoptymalizowały by nasz cel. Chciałybyśmy, aby nasze postanowienie okazało się motywatorem i pobudziło działanie również u Was. Pamiętajcie jednak, że początki mogą okazać się bolesne, ale im więcej wysiłku i potu dziś, tym mniej kalorii jutro.

Mama powraca do formy jest pięknym hasłem, ale czy podołamy temu zadaniu zobaczycie już za 3 mce. 🙂

DSC_1039

DSC_0994

DSC_0865

DSC_0937

 

 

 

 

Related Posts

 • Ćwiczenia w takim towarzystwie to sama przyjemność!

 • Mama wygląda świetnie :)) ale czekam na efekt wyrzeczeń i wysiłków.
  Chętnie zajrzę ponownie – nie raz nie dwa.

  http://www.MartynaG.pl

  • Dziękuję Martynko za miłe słowa .
   Ja również nie mogę doczekać się swojej metamorfozy 😉 .
   Oczywiście zapraszam do nas częściej pozdrawiam 🙂

 • Hafija moja kochana ty wiesz że ja Cię love you …. 🙂

 • A co to za ćwiczenia z opona??? Jak na trampolinie? Super to wygląda!

 • Beata

  mniam apetyczna Mama 😉 <3 Pięknie 😉 Pozdrawiamy i Mocno Ściskamy

 • Kornelia Myśliwiec

  Też byłam pod okiem trenera personalnego jednak jestem kiepska, słaba i wogóle do dupy ! grudzień, zbiorowe rodzinne chorowanie i efekt jojo 15kg które spalałam pół roku powróciły w miesiąc ;(

btt