Witaj na Bobofashion

Modowe pogotowie dla mam- czyli Personal Shopper Kids

By Ewelina Krajewska

Posted in , , , | Tags : , , , , ,

image

Nareszcie ruszamy z nową zakładką Modowe pogotowie dla mam:)

Modowe szaleństwo, za sprawą najbardziej znanych gwiazd popkultury, w ostatnich latach przeniosło się do szaf naszych dzieci. Mamy celebrytki inspirują rzesze kobiet – stylizacje małej Harper, córeczki Beckham’ów, czy Suri pociechy Katie Holmes i Toma Cruisa są szeroko komentowane przez największe magazyny modowe i portale zajmujące się tematyką fashion. Te stylowe maluchy, prezentują się naprawdę rewelacyjnie, są niejednokrotnie lepiej ubrane niż dorośli, to prawdziwi dziecięcy trendsetterzy. 
Nie musisz być celebrytką, aby twoje dziecko wyglądało jak najbardziej znane ikony dziecięcego stylu. Kreatywne nowoczesne stylizacje dla dzieci nie wymagają olbrzymich nakładów środków – liczy się pomysł! Jeśli jesteś zapracowana i nie masz czasu na bieganie po sklepach i żmudne kompletowanie szafy dla Twojego maluszka zapraszam Cię do skorzystania z nowej usługi, którą właśnie wprowadziłam na moim blogu – Personal Shopper Kids.

Co oferuję w ramach tej usługi ?

– wspólne zakupy: jeszcze kilkanaście lat temu ubranka dla dzieci nie chwytały za serce, były często kiczowate i pozbawione polotu. Dziś sytuacja ta zmieniła się diametralnie, odzież dla najmłodszych często swoim wyglądem i krojem przypomina ubrania dorosłych i dlatego kreatywne zestawienie ze sobą spodni, bluzek, butów może się okazać dla wielu zapracowanych mam zbyt dużym wyzwaniem. W ramach nowej usługi pomogę Ci dopasować poszczególnie części garderoby Twojego dziecka, tak aby zapewnić maluszkowi oryginalny styl, ale także wygodę i bezpieczeństwo. Zadbam o ciekawą kolorystykę, pobawimy się również dodatkami, bo choć wydają się drobne i niepozorne to właśnie one nadają niepowtarzalnego charakteru dziecięcym stylizacjom.

– oferuję również drobne przeróbki ubrań, tak aby nabrały one niepowtarzalnego charakteru a także własnoręczne zaprojektowanie i wykonanie oryginalnych dodatków dla Twojej pociechy (np.: kołnierzyki ozdobione koralikami, dżetami, ćwiekami itp.)

Jak to będzie wyglądało? 
– umawiamy się na pierwsze niezobowiązujące spotkanie, przychodzisz ze swoim maluszkiem lub ewentualnie z jego zdjęciem, abym mogła zobaczyć figurkę dziecka, jego typ urody, kolor włosków i oczu. Ustalamy czego ode mnie oczekujesz, ja zaproponuję Ci stawkę za tę usługę

– umawiamy się na wspólne zakupy, nie obawiaj się, nie będę przebierać twojego dziecka za „małego dorosłego”, dziecięcy dress code rządzi się swoimi prawami i jego respektowanie jest bardzo istotne dla zapewnienia prawidłowego rozwoju dziecięcej osobowości. Stylizacja dzieci nie polega na kopiowaniu mody dla dorosłych, będziemy więc dobierać ubranka w taki sposób, by uwzględnić grupę wiekową Twojego dziecka, zapewnić mu swobodną zabawę, a także, a może nawet przede wszystkim, respektować jego własny dziecięcy świat, zainteresowania i oczywiście bohaterów z ukochanych bajek.

– czas: poświecę Ci go tyle ile będziesz potrzebowała

– oszczędności: koszty zakupów dostosujemy do Twoich potrzeb – kupujemy takie ubranka na jakie pozwala Twój budżet

– dodatkowo, na zakończenie naszych zakupowych przygód mogę zaproponować Ci profesjonalną sesję zdjęciową Twojego maluszka

-osoby, z poza województwa mazowieckiego będą miały możliwość dokonania usługi on-line

Pomagam również w przygotowaniu wyprawki dla dziecka a także wykonuję jednorazowe stylizacje okolicznościowe – chrzciny, ważne uroczystości rodzinne.

Informacje proszę wysyłać na mail ewelinablog2012@wp.pl lub pod nr telefonu 729-620-072 

Related Posts

btt