Witaj na Bobofashion

Największy turniej tańca Kids Challenge by Egurrola Dance kids

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : , , , , , , , , , , , , , ,

 

 

W miniony weekend, szkoła Egurolla Dance Kids jak co roku organizowała turniej tańca –Kids Challenge by Egurrola Dance Kids . Była to już IX edycja tego najbardziej roztańczonego festiwalu tańca. Impreza która przez cały weekend jak zawsze przyciągnęła rzesze fanów, przed którymi ponad 2000 uczestników zaprezentowało swoje umiejętności taneczne.
Jako, że Ali jest w już w formacji Jej grupa występowała w niedzielnym największym festiwalu tańca Barbie, gdzie jak zawsze cały festiwal prowadził w samej osobie założyciel tejże szkoły – niesamowity choreograf, człowiek wielu umiejętności Augustin Egurrola.
Nad układem choreografii pieczę miała wspaniała instruktorka  Zuzanna Hamułka. Rywalizacja na tym poziomie była zacięta i wyrównana i pomimo naprawdę udanego występu grupa Blue-D2 (grupa Alicji) zajęła III miejsce i brązowy medal. Dodam jedynie, że była to jednocześnie najbardziej liczna grupa w swojej kategorii, przez co poziom układu stał się bardziej skomplikowany.
My jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku, choć mogło by być (wiadomo) wyżej. Niemniej jednak był to dopiero nasz pierwszy, zawodowy, poważny turniej z naprawdę przyzwoitą choreografią  i wykonaniem.
W styczniu kolejne mistrzostwa na wielkiej scenie, tym razem Alicja zatańczy nie tylko z grupą, ale również przedstawi swoją własną SOLÓWKĘ ! 🙂
Tymczsem zabieram Was do świeta BARBIE >>>>

 

 

3

2

1

13

16

17

10

26

23

8

7

22

21

4

11

dddd

 

 

 

 

 

Related Posts

btt