Witaj na Bobofashion

W CzesioCiuchowym stylu…

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : , , , , ,

image

Dziecięca „moda uliczna” – Czesiociuchowe ubranka podbijają modowy rynek.

  Markę Czesiociuch została stworzona przez muzyka Czesław Mozila oraz projektantkę mody Dorotę Zielińską. Ta street’owo londyńska stylówka to rewelacyjne, zachwycające oryginalnością zestawy, dzięki którym miłośniczki luźnego, nonszalanckiego stylu brytyjskiej ulicy mogą przeprowadzić prawdziwą modową rewolucję w szafie swojego maluszka.

Co mi się najbardziej podoba w nowej marce ?

Otóż, stylizacje CzesioCiucha są świetnie zaprojektowane i mają swój niepowtarzalny, niebanalny styl. Ich kroje są absolutnie unikatowe, wszystkie ubranka przypominają miniaturowe kopie fasonów dla dorosłych, dlatego każde dziecko wygląda w nich słodko i nietuzinkowo. Marynarki, sweterki, fraki, koszulki czy spodnie adresowane są zarówno do dziewczynek jak i chłopców. Nie ma tu podziału na kolory chłopięce czy dziewczęce. Dominują odcienie neutralne, marka zrezygnowała z dominacji róży i błękitów czyli kolorów, które są wszechobecne w sieciach handlowych. Stawiając na oryginalny styl swoich kolekcji, firma nie zapomniała także o komforcie naszych dzieci – ubranka są luźne, dzięki czemu bardzo wygodne.

image

  Jestem zakochana w tej marce i bardzo się cieszę, że takie stylówki pojawiają się na naszym rynku. Jest to moim zdaniem świetna alternatywa dla pozbawionych wyrazu i stylistycznego polotu kolekcji z popularnych sieciówek. Sama uwielbiam ubierać Alicje oryginalnie, świadomie rezygnuję z klasycznego looku z jakim kojarzona jest mała dziewczynka czyli różowego zestawu złożonego z ugrzecznionej bluzeczki i sweterka, w zamian za to moja mała trendsetterka często nosi pumpy (szarawary) oraz wszelkie streetowe, dizajnerskie dodatki.

W dzisiejszej stylizacji Ali wprost się zakochałam. Zresztą czy można się w niej nie zakochać? Spodnie mają odcień stonowanego brązu, połączyłam je ze śliczną bluzeczką, w której idą w parze prostota i minimalizm – to zasługa naszej zaprzyjaźnionejwww.kura-d.pl . Stylizację dopełnia kołnierzyk bebe, który sama zaprojektowałam i który jednocześnie służy nam za mini biżuterię.

Ważnym punktem tej stylizacji jest niesamowicie oryginalny frak, gdy tylko odwiedziłam sklepik CzesioCiucha i zobaczyłam ten cudowny krój po prostu oszalałam. Ostatnio szukałam podobnego fasonu w kilku miejscach, bo już wcześniej planowałam wykorzystać go w moich blogowych stylizacjach, ale nigdzie nie mogłam znaleźć takiej ubraniowej perełki, upolowałam ją dopiero niedawno, właśnie u CzesiaCiucha.

Uwielbiam bawić się modą, chyba nigdy mi się to nie znudzi, mogłabym godzinami, bez wytchnienia projektować kolejne, oryginalne, dziecięce zestawy, kocham to … !!!!

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

Alicja:

  • Frak                        www.czesiociuch.pl  
  • Bluzka                     www.kura-d.pl
  • Spodnie                  www.czesiociuch.pl
  • Jazzówki                  Zara
  • Kołnieżyk bebe       DIY
  • Czapka                   H@M

Related Posts

btt