Witaj na Bobofashion

Warsztaty fotograficzne MIESZKO & OLYMPUS

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : , , , , , , , , , , , , , ,

Ostatnio odwiedziliśmy miasto Łódź, gdzie z Alicją brałyśmy udział w cudownych warsztatach Mieszko & Olympus, których organizatorem było nasze, zaprzyjaźnione „Mieszko Inspiruje”.
Warsztaty odbywały się w bardzo klimatycznym miejscu BOOK&COOK, w samym centrum Łodzi. Celem warsztatów było wspólne tworzenie cudownych słodkości z produktów organizatora – czyli z czekoladek Mieszko
Alka bardzo lubi pomagać w kuchni, a samo przyrządzanie ciast było dla niej nie lada frajdą i świetną zabawą. Ale, pieczenia ciast to nie wszystko, mieliśmy również świetną okazję przetestować najnowsze aparaty marki Olympus. Pod okiem ekspertów odbyłyśmy szybkie i bardzo pouczające szkolenie z zakresu profesjonalnej fotografii.
Marka Mieszko Inspiruje jak zawsze zachwyca mnie cudownym designem swoich opakowań jak i przepysznymi czekoladkami. Bo czym byłyby słodycze bez pięknych opakowań, kto by zwrócił na nie uwagę, gdyby były zawinięte tylko w papierki.
Nie od dziś wiadomo, że oprócz smaku ważne jest opakowanie. Mieszko naprawdę w tym zakresie spisał się rewelacyjnie. Pomysłowe opakowania ich czekoladek zwracają naszą uwagę bo … „Czekolada nie zadaje pytań ,czekolada rozumie ”

Dziękujemy MIESZKO & OLYMPUS za wspólnie spędzony czas …

 

New Image

daniel fota

Mieszko Olympus Łódź 28.11 (31)

IESZKO 7

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mieszko Olympus Łódź 28.11 (92)

 

MIESZKO 6

MIESZKO 2

MIESZKO 11

w2

mieszko 15

Mieszko Olympus Łódź 28.11 (59)

Mieszko Olympus Łódź 28.11 (53)

 

Mieszko Olympus Łódź 28.11 (9)

w3

mieszko 24

w1

w4

w10

Related Posts

btt