Witaj na Bobofashion
PERSONAL
SHOPPER
Be Different,
Be Fashionable

Modowe szaleństwo, za sprawą najbardziej znanych gwiazd popkultury, w ostatnich latach przeniosło się do szaf naszych dzieci. Mamy celebrytki inspirują rzesze kobiet – stylizacje małej Harper, córeczki Beckham’ów, czy Suri pociechy Katie Holmes i Toma Cruisa są szeroko komentowane przez największe magazyny modowe i portale zajmujące się tematyką fashion. Te stylowe maluchy, prezentują się naprawdę rewelacyjnie, są niejednokrotnie lepiej ubrane niż dorośli, to prawdziwi dziecięcy trendsetterzy.

Nie musisz być celebrytką, aby twoje dziecko wyglądało jak najbardziej znane ikony dziecięcego stylu. Kreatywne nowoczesne stylizacje dla dzieci

nie wymagają olbrzymich nakładów środków – liczy się pomysł! Jeśli jesteś zapracowana i nie masz czasu na bieganie po sklepach i żmudne kompletowanie szafy dla Twojego maluszka zapraszam Cię do skorzystania z nowej usługi, którą właśnie wprowadziłam na moim blogu – Personal Shopper Kids.

Oczywiście robiąc zakupy dla maluszka i troszcząc się o jego wygląd nie możesz zapomnieć o sobie, o tym że Ty również potrzebujesz wyglądać stylowo i elegancko. Jesi jesteś osobą niezdecydowaną, niemającą pomysłu na to co na siebie założyć, co kupić – to zapraszam do skorzystania z oferty Personal Shopper dedykowanej dla  mam.

Co oferuję?

Wspólne zakupy: jeszcze kilkanaście lat temu ubranka dla dzieci nie chwytały za serce, były często kiczowate i pozbawione polotu. Dziś sytuacja ta zmieniła się diametralnie, odzież dla najmłodszych często swoim wyglądem i krojem przypomina ubrania dorosłych i dlatego kreatywne zestawienie ze sobą spodni, bluzek, butów może się okazać dla wielu zapracowanych mam zbyt dużym wyzwaniem.

W ramach nowej usługi pomogę Ci dopasować poszczególnie części garderoby Twojego dziecka, jak i mamy , taty tak aby zapewnić wam oryginalny styl, ale także wygodę i bezpieczeństwo. Zadbam o ciekawą kolorystykę, pobawimy się również dodatkami, bo choć wydają się drobne i niepozorne to właśnie one nadają niepowtarzalnego charakteru każdej stylizacji .

Jak to będzie wyglądało?

  • pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące – przychodzisz ze swoim maluszkiem lub ze sobą ewentualnie może być  zdjęcie, abym mogła zobaczyć figurkę twoją lub dziecka, wasze  typy urody, kolor włosków i oczu. Ustalamy czego ode mnie oczekujesz, ja zaproponuję Ci stawkę za tę usługę
  • umawiamy się na wspólne zakupy, nie obawiaj się, nie będę przebierać twojego dziecka za „małego dorosłego”, dziecięcy dress code rządzi się swoimi prawami i jego respektowanie jest bardzo istotne dla zapewnienia prawidłowego rozwoju dziecięcej osobowości. Stylizacja dzieci nie polega na kopiowaniu mody dla dorosłych, będziemy więc dobierać ubranka w taki sposób, by uwzględnić grupę wiekową Twojego dziecka, zapewnić mu swobodną zabawę, a także, a może nawet przede wszystkim, respektować jego własny dziecięcy świat, zainteresowania i oczywiście bohaterów z ukochanych bajek.
  • czas: poświecę Ci go tyle ile będziesz potrzebowała
  • oszczędności: koszty zakupów dostosujemy do Twoich potrzeb – kupujemy takie ubranka na jakie pozwala Twój budżet
  • dodatkowo, na zakończenie naszych zakupowych przygód mogę zaproponować Ci profesjonalną sesję zdjęciową Twojego maluszka
  • osoby, z poza województwa mazowieckiego będą miały możliwość dokonania usługi on-line

Pomagam również w przygotowaniu wyprawki dla dziecka a także wykonuję jednorazowe stylizacje okolicznościowe – chrzciny, ważne uroczystości rodzinne.

Napisz do mnie lub zadzwoń: + +48 511 386 915

btt