Witaj na Bobofashion

Gala – Kwiat Kobiecości

By Ewelina Krajewska

Posted in

10 Luty – to będzie niezapomniana dla mnie data. Już dawno tego dnia nie miałam tak napiętego grafiku.
Rano, jak co dzień wstajemy z Ali myjemy ząbki i zasiadamy do śniadanka, które przygotował nam tatka. Później wygibas , zabawy i takie tam różne nasze wariacje.

Popołudnie – czas przygotowań na Gale Kobiecości Alicja dzielnie uczestniczy w moich przygotowaniach malując się czerwoną pomadką, wyjętą z wizażowego kuferka mamy. Rzecz jasna Ala wyglądała zacnie malując sobie usta, gdy później chcąc się wytrzeć oczywiście rozmazuje sobie całą twarz, – jak zawsze bawiąc się przy tym świetnie.

Później oczekiwanie na Agatkę (Hafiję ) i Bernadettę, które przybyły do nas na make up. Oczywiście zabiegi takie muszą troszkę potrwać. Dlatego pomimo niezłego tempa, które narzuciłam malując je obie na gale przybyłyśmy nieco spóźnione, najważniejsze jednak, że nie wszystko Nas ominęło.

Była to już piąta Jubileuszowa Gala Kobiecości, która tym razem odbyła się w Muzeum Żydów Polskich w Warszawie pod hasłem „NIEZAPOMINAJKI ŻYJĄ D??UŻEJ”…

 

gala04

 

Bardzo podobają mi się takie kampanie jak „Kwiat Kobiecości”, która ma za zadanie rozpowszechniać badanie cytologii i zachęcić wszystkie kobiety do wnikliwego poznania siebie poprzez takie badanie. Pamiętajmy pomimo tego, że wiemy o sobie dużo nie wiemy nigdy wszystkiego.

A oto kilka fotek z Gali …

 

gala01

gala03

gala02

 

Sukienka – Bobofashion by Ewelina Krajewska

Czółenka – ZARA
Torebka – ZARA

btt