Witaj na Bobofashion

Kilka słów na początek ……:)

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : ,

Witam na moim blogu. Mam na imię Ewelina. W moim życiu dokładnie 2.5 (dwa i pół )roku temu  pojawił się największy skarb i najważniejszy człowiek na ziemi– Alicja. Czuje się spełniona w roli mamy, ale po roku spędzonym wyłącznie na wychowywaniu maleństwa chciałabym powrócić do mojej dawnej pasji – MODY, której przed porodem poświęcałam każdą wolną chwilę. Kiedyś odważne, wizerunkowe eksperymenty ograniczałam wyłącznie do mojej garderoby, dziś jednak najwięcej przyjemności dają mi codzienne „modowe” rewolucje w szafie Alicji.
   
    Uważam, że warto zwrócić uwagę na kreatywne ubieranie dziecka, bo dzięki temu maluch już od najmłodszych lat wyrabia sobie własny gust, stylizacyjny polot i wyczucie, a wszystkie wiemy, że cechy te bardzo mu się przydadzą w dorosłym życiu.

    Na moim blogu będę systematycznie zamieszczać zdjęcia codziennych stylizacji mojej Alicji, chciałabym w ten sposób dostarczyć Wam inspiracji jak kreatywnie, zabawnie i nowocześnie ubierać Wasze maluszki.

    Niektórzy krytykują odzież dziecięcą, twierdząc że zbyt mocno jest ona stylizowana na ubrania dorosłych. Małe dziewczynki, według nich, przypominają niekiedy dorosłe kobiety. Jednak w dziecięcej modzie można zauważyć dużo niewinności, radości. A przede wszystkim moc koloru. Stylowo ubierane są już nawet niemowlaki! Razem z wiekiem oczekiwania rosną.
    Chcę wam pokazać, jak można stylowo, prosto ubrać naszą pociechę nie wysilając się na ach och ech. Nie lubię mody na siłę. Uwielbiam ubierać moją Alicje, tak żeby nie było w niej przesady ale zarazem było to coś, -coś innego nietuzinkowego czasami wystarczy drobny dodatek, rzecz dobrana do tego samego ciuszka, a cały ubiór staję się inny, niepowtarzalny. Pokaże wam m.in. jak można dobrać ciuszki markowe, które z założenia powinny być wystarczające z tymi nie markowymi inaczej zwanymi sieciówkami :).

Related Posts

btt