Witaj na Bobofashion

Nie zapominaj o badaniach ginekologicznych

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : , , , , ,

 

Mijają dni, miesiące, lata, wszystko przemija nam w ułamku sekundy, żyjemy w pośpiechu. Nie mamy czasu na nic, nawet na to żeby zadbać o swoje zdrowie. Najczęściej kiedy robimy badania to wtedy kiedy musimy. My kobiety poza podstawowymi badaniami musimy jeszcze pamiętać o jeszcze jednym badaniu – cytologicznym, gdyż tylko szybka diagnostyka może uratować nam życie.
Już rok temu przypominałam Wam o tym badaniu w jednym z lutowych postów. Wiem jak bardzo jest to ważne, dlatego ponownie ponawiam swój apel przypominający o profilaktyce badania raka szyjki macicy.
Obecnie ruszyła już szósta edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Piękna bo Zdrowa”, która organizowana jest przez Ogólnopolską Organizację Kwiat Kobiecości. Patronat Honorowy nad Kampanią objęła małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska.
W tym roku ambasadorkami akcji zostały polskie aktorki: Joanna Koroniewska, Tamara Arciuch, Agnieszka Warchulska oraz dziennikarka – Kinga Burzyńska, a także Ida Karpińska, prezes i założycielka Ogólnopolskiej Organizacji Kwiat Kobiecości.
W ramach szóstej edycji kampanii „Piękna bo Zdrowa” organizatorzy mają do rozdania aż 4000 tysiące kuponów na bezpłatne badania cytologiczne, które można będzie zrealizować w placówkach Centrum Medycznego Falck oraz Centrum Medycznego Polmed.
Na koniec pozostaje mi jedynie zacytować autorki Kwiatu Kobiecośći …„zrób badanie ginekologiczne, nie bierz problemu w nawias”…

Tak więc Bobofashion.pl również zachęca do badań.

22

 

btt