Witaj na Bobofashion

Samobieżny odkurzacz sprzątający – Konkurs!

By Ewelina Krajewska

Posted in | Tags : , ,

image

Właśnie minął kolejny długi weekend. Wielu z Was spędziło go zapewne z rodziną, inni jak mniemam wykorzystali go na robieniu zakupów oraz porządków. My spędziliśmy go rodzinnie, tym razem w domu. Alusia jeszcze jest trochę przeziębiona i o żadnym spacerze mowy być nie mogło. Pomimo to za oknami widać, że robi się coraz chłodniej i smutniej. A to kolejna oznaka, że już niedługo Bożonarodzeniowe Święta, a z nimi czas porządków i prezentów. My już teraz mamy dla Was prezenty, które można zdobyć biorąc udział w naszym konkursie. Skoro na Święta musi być posprzątane to chyba odpowiednim prezentem będzie wysokiej klasy odkurzacz, a właściwie wielofunkcyjny domowy robot sprzątający. W dobie zmywarek, automatycznych pralek, zaawansowanego sprzętu TV, kolej przyszła na inteligentne odkurzacze, które można dowolnie zaprogramować. Odkurzacz SOLARUX SYSTEM Automatic 303, który będzie do wygrania w naszym konkursie jest właśnie jednym z takich urządzeń, dzięki któremu sprzątanie przestanie być uciążliwe i czasochłonne.

Od kilku tygodni używam właśnie takiego odkurzacza i muszę przyznać, że faktycznie spełnia on swoje zadanie, a opisy i filmiki na YouTube nie są ani trochę na wyrost. W Polsce ich jedynym dystrybutorem jest firma TU I TERAZ posiadająca certyfikat innowacyjności. Odkurzacz sam w sobie jest ciekawy o futurystycznym dizajnie – okrągły z dotykowym wyświetlaczem LCD, zarazem mały i w miarę cichy (posiada kilka szczotek: szczotkę główną, szczotkę gumową oraz boczną szczotkę do wymiatania z kątów i trudno dostępnych miejsc, które obracając się wytwarzają pewnego rodzaju odgłos).

image

Odkurzacz oczywiście wyposażony jest w pilota, który służy do sterowania i programowania – kształtem przypominający ten właśnie odkurzacz. Zaprogramować możemy czas sprzątania, dni w jakie ma być dokonana ta czynność a nawet godzina początku i zakończenia pracy.  Nowością jest zapewne zastosowanie w nim lamy UV, która ma za zadanie neutralizować szkodliwe dla naszego zdrowia roztocza i drobnoustroje. Odkurzacz SOLARUX przystosowany jest do czyszczenia zarówno parkietu, jak i wszelkiego rodzaju wykładzin i dywanów. Ten wielofunkcyjny robot pracować może praktycznie cały czas, gdyż posiada stacje dokującą, którą jest w stanie sam znaleźć i podłączyć się do niej w celu naładowania akumulatorów. Kiedy akumulatory zostaną naładowanie odkurzacz ponownie może przystąpić do pracy, o ile został tak zaprogramowany. Oczywiście powierzchnie płaskie takie jak parkiety czy panele sprawiają, że czas jednorazowej pracy może sięgnąć nawet 90 minut. Odkurzacz możemy również ograniczyć zasięgowo dzięki zastosowaniu wirtualnej ściany czyli przyrządu wysyłającego wiązkę podczerwieni. Moim zdaniem najlepiej sprawdza się jak jest sam w domu tzn. kiedy my wychodzimy do pracy  lub spacer a nawet w nocy kiedy śpimy.

image

 Tak jak widzicie odkurzacz SOLARUX SYSTEM Automatic 303 ma praktycznie same zalety i już niedługo może należeć do kogoś z Was. Pozostałe dwie nagrody które również ufundowała firma TU i TERAZ (nazwijmy je nagrodami pocieszenia)  to magiczne ramki lewitujące w powietrzu.

A Waszym tematem konkursowym będzie ułożenie przepięknej rymowanki zawierającej wyraz SOLARUX .

Regulamin:

1-Polubić stronę bobofashion

2-Udostęonić stronę z konkursem na swojej stronie

3-Ułożyć rymowankę zawierającą wyraz SOLARUX

4-Umieszczamy rymowankę pod postem konkursowym

5-Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26-11-13 włącznie

6-Wszytskie zgłoszenia muszą być Waszego autorstwa

 7-Nagrodami będą

  • Nagroda 1 odkurzacz SOLARUX SYSTEM model 303

image

  • Nagroda 2 i 3 Lewitujące ramki na zdjęcia..

image

Dodam że odkurzacz posiada 2 letnią gwarancje!

Życzymy udanej zabawy .

Odkurzacz Solarux System –http://www.solarux-system.pl/index.html

http://allegro.pl/15-solarux-303-robot-odkurzajacy-na-pilota-gw24-i3718920861.html

btt